Zakupy

W związku z konieczną przed świąteczną pracą, konieczne były przed świąteczne zakupy. Konieczne jest wspomnienie świetnego zakupu...

W związku z konieczną przed świąteczną pracą, konieczne były przed świąteczne zakupy.


Konieczne jest wspomnienie świetnego zakupu - dwóch foremek do modeliny. Sprawują się doskonale i mają już swoich pierwszych fanów.


Klasycznie do zabezpieczania, podklejania i innych lepkich czynności Magik. Zawsze się sprawdzał więc jego wybór dla mnie był oczywisty.


Ostatnie drobne rękodzieło kompletnie pozbawiło mnie bieli, czerwień jest z kolei kolorem który sprawdza się na święta. Może przy niższych cenach zaopatrywałabym się jednorazowo w więcej kolorów. Nie wspominając, że w jednym z największych empików innego koloru którego mi zabrakło zwyczajnie nie było.


Suche pastele to istotna sprawa jeśli ktokolwiek planuje swoje słodkie wyroby cieniować. Przydaje się do 'rumienienia' ciasta czy posypywania niczym cukrem pudrem.


Kolejny zestaw również należy do 'stałej listy zakupów', polecić mogę każdy kolor z osobna, prócz bieli. To jedyny kolor który nie wygląda tak jak przed wypieczeniem, tuż po.


Modelina fluorescencyjna - brzmi ciekawie?Jeśli będziecie chcieli - pojawi się recenzja :)

You Might Also Like

0 komentarze

4kajko. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy

Flickr Images