Wszędzie tam gdzie jestem i mnie nie ma


NowyOlimp.netJest to darmowy internetowy miesięcznik dostępny pod tym samym adresem. Znajdziecie tam teksty z wielu różnych dziedzin, między innymi biologia, fizyka, historia, psychologia czy poezja.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu


UP Wrocław - grupa dla wszystkich studentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, swobodne forum umozliwiające przepływ informacji między studentami różnych wydziałów i różnych kierunków.

Strona grupy UP Wrocław - to miejsce na wszelkie informacje które są na tyle istotne żeby były wyróżnione i nie utonęły w masie postów grupy powyżej

Blogi


Grupa na której w miłym gronie porozmawiasz o problemach związanych z blogiem, szablonem, pozycjonowaniem etc. 
Bliźniacza grupa społeczności powyżej która jest idealnym miejscem na odnalezienie satysfakcjonującej współpracy miedzy domenami i nie tylko :)

Pisarstwo


Młodzi pisarze to grupa przeznaczona dla wszystkich tych którzy chcieliby podszkolić swój warsztat w miłym gronie. Znajdziecie tu zarówno osoby które jeszcze nie wydały swoich prac, jak i te którym już się to udało :)
Młodzi pisarze - Ogłoszenia to bliźniacza grupa miejsca powyżej z tą różnica że tutaj wolno się reklamować. Publikowane są tutaj zarówno linki do blogów, fanpage jak i oferty współpracy z e czasopismami.
Konkursy Pisarkie to fanpage na którym znajdziecie aktualne konkursy, w których Twoim zadaniem jest coś napisać. Swoje wiersze, opowiadania czy dramaty możecie zgłosić do jednej z wielu propozycji.

4kajko. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy

Flickr Images