Zaopatrzenie

Zaopatruję się w tych sklepach online :)

Artais - Mój faworyt, do zamawiania takich elementów jak bigle, zapięcia, czarne oraz białe koraliki. Oprócz półfabrykatów z dobrą ceną, polecam zakładkę HURT. 
Zamówienie poprzez stronę (lub allegro) nie jest żadnym problemem, wszelkie niezgodności można bezproblemowo zgłosić drogą mailową. Nie martwcie się mailowym spamem, otrzymacie jedynie maila potwierdzającego wysyłkę paczki. (darmowa dostawa od 85zł)
Wrocław - http://artais.pl/

Pasart - idealny jeśli chcesz być na czasie z trendami. Duży wybór Połączony z darmowymi kursami tworzonymi przez współpracujące handmaderki - może stać się powiewem inspiracji w waszej pracowni. Oczywiście moim faworytem wśród zakładek został OUTLET, z produktami przecenionymi do -81%. Dodatkowo ulgi oraz darmowe wysyłki umożliwia program lojalnościowy, a na fapage pojawiają się wyzwania i propocje. Założyłeś konto, nie skończyłaś zakupów i nie zamknąłeś koszyka? Spodziewaj się koralikowego spamu :)

Sklepik-dla-was - Magiczne miejsce dla zakochanych w modelinie, ponieważ możecie tutaj dostać ponad 800 różnych silikonowych foremek. Półfabrykatów nie jest dużo, i nie są specjalnie tanie, a część asortymentu jest zwyczajnie niedostępna. Dostępne są aromaty do modeliny, naczynia oraz zawieszki. Zasób promocji jest zazwyczaj mały, i nie tak opłacalny jak w przypadku innych sklepów. Za to, to tutaj są najtańsze wysyłki jakie znalazłam.

Korallo - Wielki wybór przedmiotów, w tym kategoryzowanych kolorystycznie. Na zakup zdecydowałam się przez OUTLET do -90%, oraz dysk Kumihimo nie dostępny z żadnym z innych przedstawionych tu sklepów. Zachwyciły mnie również bestsellery korallo, z prawie hurtowymi ilościami, i dobrymi cenami. Darmowa dostawa dostępna jest od 89, 99 i 109zł.

Koraliczki.pl - Sklepik znajdujący się tuż koło Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu. Dobre ceny, duży wybór no i przede wszystkim wszystko można zobaczyć, wybrać dotknąć. Dostępne są zarówno sznurki, łańcuszki, większe i mniejsze koraliki oraz półfabrykaty powywieszane w woreczkach na ścianie - gotowe do wzięcia :) Możliwe jest zamówienie na stronie oraz odbiór osobisty. 

4kajko. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy

Flickr Images